KKS Ltd - asfence

Securty Fence Systems


KKS Mühendislik Ltd'nin İstanbul'daki ticari markası olan Asfence, entegre güvenlik çiti uzmanlarına hoşgeldiniz. 1992 yılından beri güvenlik çit sistemleri ve Kapı Otomasyon sistemleri konusunda uzmanlaşmış olan KKS Engineering, ASCIT / ASFENCE olarak bilinir. Ev güvenlik çitini arayan bir şahıs ya da Türkiye'de dikenli teller gibi yüksek güvenlikli çözümler için büyük bir kurum olsun, herkesin ihtiyaçları için metal çit çözümlerinde ün kazandık. Biz örgü tel çit, galvanizli çit, jilet teller, portatif çit vb geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Canlıları ve mülkleri korumak için bölgeyi hızla korumak için Türkiye'de kalıcı veya geçici çite ihtiyaç duyarsanız, size komple maliyetli, özelleştirilmiş çit çözümleri konusunda size yardımcı olabiliriz. Asfence ayrıca, düşük bakım maliyeti gibi eşsiz özellikleriyle popüler olan türkiye'de mobil çitlerle hizmet veriyor. Çoğunlukla Türkiye'deki metal çit ya sıcak daldırma galvanizli çit veya galvanizli çelik çitler talep görmektedir. Asfence eşleşen renkler sağlar, dolayısıyla çevredeki ortamla uyumlu ürünler sunar. Ayrıca, sadece sağlam ve paslanmaya karşı dayanıklı değil aynı zamanda tasarım temasıyla uyumlu, şık kapılar sunmaktadır. Ayrıca ev mimarisi ve iç mekan tasarımı temasını tamamlayan ev güvenlik çitleri çözümleri konusunda uzman kadromuz bulunmaktadır. Asfence'in kaynaklı örgü çit çözümleri çok yönlüdür ve tam olarak tasarlanmıştır. Tel kafesden veya hasırdan imal edilmiş, şeffaf hatlar ve ısmarlama imalat çözümleri ile üretilen güvenlik metal çit panelleri kolay kurulumu ve kurulumu kolaydır. Aynı zamanda, dikenli telleri güçlü bir şekilde desteklemek için dikenli tel taşıyıcı kollar da kullanılabilir.. Asfence, çit direkleri, payanda bağlantı ucu, tel gerici, payanda kelepçesi gibi çit montak aksesuarlarını sunmaktadır.

Sonuçta, çekici görünümü ve güvenliği ile Portatif Çit Türkiye bulmanın zahmetli olması gerekmez. Asfence güvenlik çitleri ulusal ve uluslararası iş ve müteahhitlik kuruluşları tarafından kullanılmaktadır.


Iletisim

  • Adres: Ikitelli Organize Sanayi Bolgesi, Demirciler Sitesi, C4 Blok No:233, Basaksehir / Istanbul / TURKEY

  • Tel: (+90 212) 549 80 90

  • WhatsApp: (+90 533) 556 60 39

  • Email: info@asfence.com.tr